Published On: 3 Korrik, 2017

Një tërmet tjetër dridh Maqedoninë

Një tërmet tjetër me fuqi prej 3.9 ballë sipas Rihterit regjistrohet në Maqedoni.

Epiqendra e tërmetit edhe kësaj here është në rajonin e Ohrit, 7 kilometra nga Resnja dhe në thellësi prej 2 kilometrave.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...