Published On: 28 Janar, 2016

Një telefon Surface nga Microsoft?!

Gjatë këtyre muajve të fundit është folur shumë se Microsoft po punon për krijimin e një telefoni Surface. Deri tani kompania nuk ka konfirmuar gjë në lidhje me planet e saj, por një përdorues i Reddit ka zbuluar se Microsoft zotëron domeinin surfacephone.com, të cilën e ka lidhur direkt me uebsajtin e saj Surface. Kjo nuk konfirmon se Microsoft po krijon një telefon me markën Surface, por as nuk hidhet poshtë si mundësi. Me suksesin që Microsoft ka korrur me tabletët Surface, ka shumë mundësi që ta përdorë këtë markë edhe tek telefonat.

Microsoft ka siguruar edhe domeine të tjera me emrin Surface, si Surfacelaptop.com dhe surfacecar.com. Kompjuterë Surface kemi parë, por makina Surface mendojmë se nuk do të shohim tani afër.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...