Published On: 24 Nëntor, 2016

Një person therret me thikë në Prishtinë

Një person është therrur me thikë afër afër Fakultetit të Bujqësisë në Prishtinë,raporton GazetaBlic.

Rastin e ka konfirmuar për GazetaBlic edhe zëdhënsja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti e cila ka thënë  se si pasojë e një perleshje, një person është plagosur me thikë.

 “Ka ndodhë një përleshje ndërmjet disa personave, një është therr me thikë dhe është dërgu në QKUK,  për të shtëna nuk dihet ende nëse ka pasur” tha Ahmeti./GazetaBlic.com/
Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...