Published On: 26 Shkurt, 2016

Një person me sharrë druri në shesh, kërcënon Hashim Thaçin (FOTO)

Një person i panjohur, i veshur me veshje kombëtare dhe me sharrë druri në duar është parë duke parakaluar në sheshin “Skënderbeu” pranë ndërtesës së Qeverisë së Kosovës, transmeton arbresh.info.

Ai gjatë gjithë kohës bërtet duke thënë se do t’ia presë kokën Hashim Thaçit po qe se zgjedhet president.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...