Published On: 27 Shtator, 2016

Një person bie nga ndërtesa në lagjen “Mati 1″ në Prishtinë (Video)

Në lagjen “Mati 1” në rrugën B një person ka rënë nga një kat i ndërtesës.

Lajmin e ka konfirmuar edhe zyra rajonale për informim në Prishtinë. Zëdhënësja, Flora Ahmeti ka thënë se personi ka marrë lëndime trupore nga rënia.

Ahmeti është shprehur se ende nuk dihen motivet e rënies së personit nga ndërtesa.

“Rreth orës 17:25 një person ka rënë nga ndërtesa. I njëjti ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK”, thotë policia për Express.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...