Published On: 15 Qershor, 2017

Një orë pas lindjes, foshnja që po cmend botën

Kjo foshnje tërhoqi vëmendjen e miliona njerëzve në rrjete sociale, për shkak të fotografisë të saj.
Ai ishte një orë i vjetër dhe u fotografua në një pozë shumë të pazakonshme, duke e bërë atë të dukej sikur është më i madh se vetëm një orë.

Foshnja u fotografua me duart e tij pas koke, pozë kjo që njerëzit e marrin për t’u relaksuar ose treguar ‘pushtetin’ e tyre, transmeton Gazeta Express.

Dhe më pas fotografia pushtoi rrjetet sociale.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...