Published On: 29 Gusht, 2016

Një ish-politikan sot do të “këndojë” para Sepciales në Shkup

Një ish-politikan maqedonas sot duhet të paraqitet për t’u marrë në pyetje në Prokurorinë Speciale Publike, shkruan plusinfo.mk.

Sipas burimeve të portalit maqedonas, ai duhet të japë dëshmi për vepra të cilat PSP-ja tashmë i ka hapur dhe po i heton.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...