Published On: 3 Korrik, 2016

Një i vdekur dhe tre të lënduar në aksident trafiku në Podujevë

  • Një person nuk ka mundur t’i bëj ballë lëndimeve të marra në një aksident në Podujevë, të ndodhur dje, dhe ka ndërruar jetë.

E gjitha kjo ka ndodhur pas një aksidenti, në të cilin janë përfshirë tri vetura.

“Raportohet se tre vetura janë përfshirë në një aksident trafiku një Kombi, një Golf dhe një Pasat, me ngasës meshkuj K-Shqiptar. Deri te aksidenti ka ardhur nga pakujdesia e ngasësit të Komb-it, i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Si pasojë e aksidentit katër persona një femër dhe tre meshkuj K-Shqiptar kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor ku njëri prej tyre, viktima mashkull K-Shqiptar nga lëndimet e marra ka ndërruar jetë. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raportin policor.

I dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...