Published On: 15 Prill, 2016

Një grua në Klinë rrëmbehet nga ish-burri i saj

Një grua është rrëmbyer dje në mbrëmje në Klinë nga dy të dyshuar, prej të cilëve njëri është ish-burri i saj.

Policia ka arrestuar dy të dyshuarit, të cilët e kanë marrë viktimën me forcë në një restorant dhe e kanë futur në veturën e tyre.

 Në raportin 24 orësh të Policisë bëhet e ditur se policia ishte informuar për rrëmbimin e gruas dhe njësitë policore kanë ndaluar veturën në të cilën ndodheshin të dyshuarit dhe gruaja e rrëmbyer.

Të dyshuarit pas arrestimit me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje./kp

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...