Published On: 12 Korrik, 2016

Një grua e pranon përfshirjen në vrasjen e 8 foshnjave të sapolindura

Një grua e moshës 45 vjeçare e ka pranuar përfshirjen në vrasjen e tetë foshnjave të sapolindura, trupat e të cilave janë gjetur vitin e kaluar në një shtëpi në shtetin jugor të Bavarisë.

Avokati i Andrea G, i ka thënë gjykatës në Coburg se ajo i kishte mbështjell foshnjat në peshqirë dhe pastaj i kishte fshehur ato pavarësisht nëse ato kanë treguar shenja jete apo jo, raporton BCC, përcjell Gazeta Express.

Trupat e foshnjave janë gjetur në qese të plastikes në një shtëpi në qytetin Wallenfels.

Edhe ish burri i kësaj gruaje, 55 vjeçar, është sjell në gjyq për akuzat për bashkëfajësi.

Andrea G akuzohet për vrasjen e katër foshnjave nga tetë sa janë vrarë, për shkak të kalbjes së të disa foshnjave tjera.

Prokuroret e akuzojnë çiftin për egoizëm seksual, mospërfillje dhe egërsi në mënyrën se si ata i kanë trajtuar shtatzënitë e njëpasnjëshme gjatë një periudhe 10 vjeçare nga viti 2003.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...