Published On: 8 Shkurt, 2016

Një gjoks ‘përvëlues’ si i Zajminës (Foto)

Zajmina Vasjari përveç që është këngëtare shumë e dashur për publikun, ajo dallohet edhe nga linjat perfekte që ka.

Zajmina madje përmendet shumë shpesh për gjoksin super seksi, shkruan lajmi.net.

Fotot që ajo poston në rrjete sociale pëlqehen dhe komentohen shumë./lajmi.net.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...