Published On: 8 Maj, 2016

“Një avion me drogë është nisur nga Vlora në drejtim të plazhit të Poros”

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar në profilin e tij në “Facebook” një denoncim të një qytetari nga Vlora, që pretendon se ka parë një avion droge të ngrihet nga Vlora në drejtim të Poros.

avioniSipas denoncuesit, ai ka parë edhe dy fuoristrada “Range Rover” dhe një furgon blu që shkonin drejt Poros.

“Qytetari dixhital denoncon: Avionët e drogës që fluturojnë nga zona e Poros me ngarkesë droge”, shkruan Berisha.

SMS-ja

“Përshëndetje zoti Sali. Jam një çun nga Vlora. Sapo pashë tani një avion “Fuga”, 8 vendesh që u ngrit nga ana e detit të Delisfurit.

Ishin dy fuoristrada “Range Rover” dhe një furgon blu i mbyllur dhe ikën drejt Poros. Ju lutem mos më publikoni për informacionin. Mos më tradhtoni se kam familje dhe kam frikë nga këta rilindësa mafioza”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...