Published On: 10 Janar, 2016

Një ashkalike në Pejë ankohet për trafikim me njerëz, arrestohet i dyshuari

Një ashkalike në Pejë ka raportuar se një i dyshuari ka kryer veprën trafikim me njerëz.

Lidhur me rastin viktima është intervistuar në prezencën e mbrojtësit të viktimave dhe e njëjta është strehuar. Ndërsa, i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...