Published On: 11 Janar, 2016

Nitaj për Gecajn: Je bira e fundit e kavallit!

Anëtari i Kryesisë së AAK-së, Muharrem Nitaj, i është kundërpërgjigjet deklaratës së fundit të Bajram Gecajt, i cili tha sot se Nitaj është aty ku është (në AAK) vetëm për një rrogë, raporton Gazeta Blic.

Muharrem Nitaj në këtë reagim, ka thënë se deklaratat e zëvendësministrit Gecaj nuk i merr parasysh. Madje siç është shprehur ai, Gecaj është “bira e fundit e kavallit”.

Më poshtë mund ta gjeni shënimin e plotë të tij:

Nuk kam bërë asnjë deklaratë personale ndaj Bajram Gecajt, sepse unë personalisht nuk merrem hiq me njerëz si ai! Por më ēshtë dashur ta japë një qëndrim të AAK-së për disa deklarata të tij dhe përgjigja ka qenë “Nuk i marrim seriozisht deklaratat e Bajran Gecajt”. Pikë!
Sikur ta merrnim seriozisht përgjigja do të ishte tepër e gjatë!
Po fundja a mund të merret seriozisht një zvministër, që është bira e fundit e kavallit, që thotë jam drejtues i qeverisë! /GazetaBlic/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...