Published On: 13 Prill, 2016

Nitaj: AAK-ja jo vetëm që ka vija të kuqe për PDK-LDK, por atyre ua ka vënë një kryq të madh!

Anëtari i Kryesisë së AAK-së Muharrem Nitaj, ka theksuar se nuk është aspak e vërtetë se Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, është duke u ofruar me partitë në pushtet, raporton GazetaBlic.

Ai ka thënë, se AAK-ja jo vetëm vija të kuqe, por për pushtetin actual ka vënë një kryq të madh.

“Ka disa opozitarë e pushtetarë që së bashku me mediat e tyre, ranë copë ta dezinformojnë opinionin publik se si AAK po ofrohet me pushtetin, po ofrohet me PDK-në dhe se si nuk paska linja të kuqe. Për të gjithë ata, kam vetëm një fjali: AAK jo vetëm që ka linja të kuqe me partitë në pushtet (PDK-LDK), por atyre ju ka vënë një kryq të madh të kuq”, ka thënë ai në një prononcim për Gazetën Blic.

Si rrjedhojë e kësaj, ai ka bërë thirrje që kjo temë të konsiderohet e mbyllur.

“Prandaj, mbylleni këtë storie se u bëtë bajat. Natyrisht nëse kuptoni shqip”, ka shtuar ai. /GazetaBlic/

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/video-per-kosoven-qe-po-cmend-serbet-ne-internet-dy-video-foto/

http://www.shqiptari.eu/maqedonia-ne-flake-ne-prag-te-luftes-qytetare-foto-video/

http://www.shqiptari.eu/publikohet-video-incizimi-mes-ali-ahmetit-dhe-musa-xhaferrit-sadullahi-vret-njerez/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...