Published On: 26 Prill, 2017

Nita i kujton Drogbas çfarë ka humbur (Foto)

Babanë rus, nënën indiane, ndërsa ajo vetë është një bukuri ekzotike, që jo gjithçka e ka natyrale.

Po flasim për Nita Kuzminan, e cila ka patur edhe një histori të shkurtër me futbollistin Didier Drogba.

Nita ka një trup të mrekullueshëm me forma bombastike si rezultat i një pune të lodhshme në palestër dhe operacioneve plastike, përcjell TCh.

Është bërë e njohur fare e re në një program televiziv rus, ndërsa pas flirtit me Drogba-n fama e saj mori dhenë.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...