Published On: 9 Janar, 2016

Nisin përleshje mes protestuesve dhe policisë (VIDEO)

  • Policia e Kosovës ka filluar të gjuaj gaz në drejtim të protestuesve, pasi që ata kanë demoluar objektin e Qeverisë. Gjatë tërë kohës policia është duke i gjuajtur ata me gaz lotsjellës, dhe kohë pas kohë ata janë duke ia kthyer gazin policisë. Protestuesit po ashtu janë duke hedhur në drejtim të tyre edhe mjete të forta.

 

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...