Published On: 8 Maj, 2016

Nis Voice i FRESSH, Rama zbavitet me çoprape të kuqe

Në formatin e një reality show, ka nisur nga Durrësi turi i Fressh Voice.

Me këtë rast ka qenë i pranishëm edhe kryeministri Edi Rama.

Si ditë pushimi, Rama i është kthyer çorapeve të tij festive të kuqe.

“#FRESSHVOICE NJË GARË UNIKALE PËR LIDERËT E RINJ. Sot u zhvillua etapa e parë, FRESSHVOICE Durrës”, – shkruante kryesocialisti në Fb.

Në jurinë që do të përzgjedhi talentet e reja që anojnë midis politikës dhe aktrimit, do të jenë Pandeli Majko, Elisa Spiropali, Gazmend Paja dhe Arlinda Dudaj.

rama

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...