Published On: 17 Prill, 2016

Nis plazhi në Shëngjin

Temperaturat e ngrohta, edhe pse jemi në gjysmën e muajit prill, kanë bërë që shumë vizitorët ta kalojnë këtë fundjavë në plazhin e Shëngjinit.

Në Shëngjin nuk janë vetëm banorët e zonës që po e vizitojnë këtë bregdet, por kosovarët vazhdojnë ta kenë si një orientim kryesor të fundjavës dhe të pushimeve verore.

Efekt në shtimin e numrit të vizitorëve ka dhënë edhe pastrimi i shpejtë i bregdetit.

Shëngjini i ka përmbushur pritshmëritë e vizitorëve të parë, ndaj ata i vlerësojnë maksimalisht masat e marra nga Njësia Administrative.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...