Published On: 22 Gusht, 2016

Nis moti me stuhi në Shkup dhe qytete tjera të Maqedonisë

Mot i keq me shi të rrëmbyeshëm dhe me bubullima pasdite e përfshiu pjesën veriore të Luginës së Shkupit, njoftoi Drejtoria e Punëve Hidrometrologjike.

Prej aty informojnë se një mot me stuhi të fortë ka edhe në komunat Rosoman dhe Gradsko, si dhe në veriperëndim të Radovishit, në lindje të vendit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...