Published On: 20 Qershor, 2016

Nis merkato në kombëtaren shqiptare, dalin 3 emrat e parë drejt Seria A

Loja e mirë dhe paraqitja pozitive që zhvilloi kombëtarja në 3 ndeshjet e kampionatit europian ka bërë që shumë menaxher të skuadrave italiane të hedhin sytë nga ekipi De Biasi. I pyetur se cili prje lojtarëve të kombëtares mund të luaj në Seri A, Tramezzani më ne fund ka dhënë disa emra.

Shpresoj edhe tek Italia, që mund të na japë një dorë. Jemi të lumtur që puna e trajnerit De Biazi është bërë e njohur edhe jashtë vendit tashmë. Kemi lojtarë me cilësi, që garantojnë një të ardhme të mirë. Doni ndonjë emër? Roshi, Kaçe dhe Cikalleshi, janë emrat e ardhshëm, të denjë për ekipe të nivelit të lartë. Ndoshta do t’i shohim ato në Itali”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...