Published On: 1 Shkurt, 2016
Bota |

Nis ‘lufta’ Serbi-Turqi (Foto)

snajperista

Mediet turke shkruajnë se Partia e Punëtorëve të Kurdistanit (PPK) po angazhon snajperistë serbë në juglindje të Turqisë, njofton Ambasada serbe në Turqi.
Ambasada e Serbisë tha ata presin versionin zyrtar, ndërsa shton se ky shtet ka miratuar ligjin që “dënon aktivitetet e tilla”.
“Këto pretendime nuk kanë lidhje me politikën zyrtare apo aktivitetet e Serbisë dhe institucionet e saj”, thuhet në njoftim.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...