Published On: 26 Maj, 2017

Ngjarje e rëndë në Durrës, gruaja i jep fund jetës

  • Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në Durrës, ku një grua I ka dhënë fund jetës.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Manëz, ku në banesën e saj është vetëhelmuar me fotoksinë dhe ka vdekur në spital 39-vjeçarja me inicialet V. N.

Policia ka nisur hetimet në lidhje me zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje të rëndë.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...