Published On: 10 Shtator, 2016

Nga tetori Kosova me kod telefonik dhe opertator serb (Video)

Të martën e ardhshme në Bruksel në dialogun Kosovë – Serbi do të diskutohet për çështjen e kodit telefonik për Kosovën

Kryetari i Bordit të Autoritetit Rregullativ i Komunikimeve Elektronike dhe Postare, Kreshnik Gashi pret që me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian Serbia do të heqë bllokadën në ITU./21Media

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...