Published On: 8 Prill, 2016

Nga sulmi i armatosur në bazën e Forcave Ajrore në SHBA dy të vdekur (Foto/Video)

  • Dy persona mbetën të vrarë nga sulmi me armë në bazën e Forcës Ajrore në SHBA dhe dhjetëra të tjerë u plagosën.

Ngjarja ka ndodhur në bazën e Forcave Ajrore në San Antonio, përkatësisht në Teksas.

Ende nuk dihet identiteti i sulmuesit, raporton policia, mirëpo ata thonë se njëri ndër të vrarët është sulmuesi.

FBI dhe ushtria kishte arritur ne vendin e ngjarjes menjëherë pas të shtënave të shumta, mirëpo, zyrtarët thonë se sulmi i armatosur tanimë ka përfunduar.

Shikoni fotografitë dhe videot për më shumë:

T
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...