Published On: 23 Mars, 2016

Nga sulmet e mbrëmshme mbetet i lënduar basketbollisti Bellin

Sebastian Bellin, një basketbollist evropian, i cili është profesional në punën që e bënë, ka mbetur i lënduar nga sulmet që kanë përfshirë ditën e djeshme Brukselin.
Bellin 37 vjeçar, ka qenë brenda aeroportit Zaventem, të martën kur ndodhi shpërthimi.
Ai, është dërguar menjëherë në spital ku edhe është operuar.
Nga akti terroristë, mbetën të vdekur më shumë se 30 persona dhe të lënduar më shumë se 150 të tjerë./KosovaPress/

basketbollistiv

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...