Published On: 30 Janar, 2016

Nga Reali transferohet në Chelsea?

  • Chelsea po e kërko mbrojtësin e Real Madridit, Daniel Carvajal

Chelsea dëshiron një qendërmbrojtës të Real Madridit. Fjala është për Daniel Carvajal, raporton e përditshmja sportive katalane, Mundo Deportivo.

Por, ekipi londinez do ta ketë të vështirë ta transferoj spanjollin, pasi Real Madridi nuk po dëshiron që të liroj asnjë lojtarë gjatë këtij dimri.

Reali rrezikon të dënohet nga FIFA, dhe nëse ndodh kjo nuk do të ketë të drejtë të transferoj lojtarë në verën e këtij viti dhe janarin e vitit 2017. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...