Published On: 5 Shkurt, 2016

Nga një shtëpi në Shkup grabiten 200.000 denarë dhe stoli ari

Sipas policisë, grabitja ka ndodhur në periudhën nga ora 12 deri në orën 17, ndërsa i dyshuar është një kryerës i panjohur i cili dhunshëm me hyrë përmes njërës dritares të shtëpisë, pronë e S.M.(42).

Grabitësi me grabitjen ka përfituar dobi pronësore kundërligjore prej rreth 400.000 denarë.

Po ndërmerren masa për pastrim të rastit./Mia

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...