Published On: 27 Prill, 2017

Nga ky vend Ramushi do t’u drejtohet qytetarëve (Foto)

Për pritjen madhështore të ish kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj janë duke u bërë përgatitje në sheshin e kryeqytetit të Prishtinës.

Haradinaj pritet që të arrijë në Kosovë rreth orës 20:00 dhe pas kësaj ai do t’u drejtohet qytetarëve të Kosovës.

Haradinaj u lirua sot nga të gjitha akuzat e Serbisë të ngritura për të. Shteti serb ka pritur që në vendimin e sotëm gjykata franceze të vendos që atë ta ekstradojë për Serbi.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...