Published On: 28 Prill, 2016

Nga jashtë duket e vogël, por shikojeni brenda

  • Një arkitekt amerikan me emrin Chris Heininge ka bërë një projekt të mahnitshëm për një shtëpi të vogël, që pavarësisht madhësisë së saj, ajo përmban gjithçka që i duhet një shtëpie për një jetë të rehatshme.

Rezultati i kësaj shtëpie nuk është vetëm rehatia, por edhe stili unik që të bën të thuash: “Ahh, do të jetoja në të”, transmeton Gazeta Express.

Duke qenë vetëm 18 metra katrore, kjo shtëpi përmban dhomë të ndejës, kuzhinë dhe madje edhe banjo me xhakuzi.

Duhet ta shihni me sytë tuaj për ta besuar se çfarë dizajni i mahnitshëm është ky!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...