Published On: 16 Janar, 2016

Nga frika largon të birin nga Kosova, vajza i iku në Siri (Video)

  • Policia e ka trajtuar rastin e vajzës nga Podujeva e cila shkoi në Siri dhe nxiti edhe vëllezërit t’i bashkohen asaj. Një histori e dhimbshme e familjes që denoncon vajzën dhe që tregon se sa lehtë mund të manipulohet në emër të ndihmës humanitare dikush që ka kushte të vështira ekonomike.

22 vjeçari ka emigruar në Gjermani për t’i ikur presionit të vazhdueshëm të së motrës për t’iu bashkuar asaj në Siri.

Kronika e plotë e RTK’së.

Frika nga terrorizmi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...