Published On: 17 Janar, 2016

Nga byreku deri te pasuria përrallore!

 

Kosovës, pas Gjykatës Speciale për KRIME TË LUFTËS, i duhen edhe dy Gjykata tjera Speciale; ajo për KRIME POLITIKE (vrasjet enigmatike të patriotëve) dhe ajo për KRIME EKONOMIKE që do hulumtoj korrupsionin dhe hajdutërinë e kastës politike, që para lufte s’kishte lekë as për një byrek, ndërkaq, sot ka bë pasuri përrallore!!!

 

Fadil Maloku

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...