Published On: 16 Korrik, 2016

Nga Barcelona transferohet në Rusi? (Foto)

  • Alex Song pritet të largohet nga Barcelona përfundimisht, dhe të transferohet te klubi rus, Rubin Kazan

Sipas të përditshmes sportive katallane, Sport, Alex Song pritet të largohet nga Barcelona përfundimisht.

Kamerunasi, i cili sezonin e kaluar ishte i huazuar te West Hami, pritet të nënshkruaj me skuadrën ruse, Rubin Kazan.

Song ishte transferuar te Barcelona në vitin 2012 nga Arsenali. Por, 28 vjeçari ka dështuar t’i tregoj vlerat në Camp Nou, ku deri më tani ka zhvilluar vetëm 39 ndeshje.

Ai ka kontratë me Barcelonën deri në verën e vitit 2017./Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...