Published On: 5 Prill, 2016

Nga arka e MPB-së janë vjedhur 2 kg ari dhe 280 mijë euro

Persona të panjohur mbrëmë kanë bastisur zyrën e kryeshefit të shërbimit për krim të organizuar , Zhelko Dolaçki në zyrën e MPB-së në Zagreb, ku kanë grabitur 2 kg arid he 280 mijë euro. Kjo bëhet e ditur nga gazeta “Jutarnji List”.

Sot në mëngjes është gjetur arka e hapur dhe e rënë për tokë, në zyrën e zyrtarit të policisë kroate.  Siç shkruajnë mediat kroate, autorët kanë hyrë nga shkallët e jashtme të zjarrëfikësve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...