Published On: 27 Janar, 2016

Neymar – Real Madrid,flet ish drejtori sportiv Andoni Zubizarreta.

  • Neymar është i lumtur në Barcelonë dhe do të mbetet në klub, sipas ish drejtorit sportiv, Andoni Zubizarreta.

 

Neymar nuk do të largohet nga Barcelona, sipas ish drejtorit sportiv, Andoni Zubizarreta.

Sulmuesi brazilian ka zgjuar interesim nga Real Madrid.

Por, Zubizarreta është i sigurt se Neymar do të mbetet në Camp Nou.

“Neymar është i lumtur në klub”, deklaroi ish portieri i Kombëtares spanjolle për “Cadena Cope”, përcjell “Lajmi.net”.

“Shumë, shumë, shumë i lumtur në klub”, u shpreh ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...