Published On: 12 Janar, 2016

Neymar: Messi është nga një tjetër planet

  • Neymar mendon se ylli i Barcelonës, Lionel Messi mund të jetë një qenie jashtëtokësor

Lioenl Messi u shpallë lojtari më i mirë i vitit 2015. Ai fitoi për të pestën herë Topin e Artë, derisa kësaj radhe prapa vetës la Cristiano Ronaldon dhe Neymarin.

Ky i fundit mendon se ylli i Barcelonës, Lionel Messi mund të jetë një qenie jashtëtokësor, përcjell gazeta Express.

“Me aq sa unë jam i informuar, Leo është nga një planet tjetër. Për mua, Messi është më i miri në botë, ai është idhulli im”, ka deklaruar Neymar, i cili ishte i lumtur që mori pjesë në ceremoninë e Topit të Artë. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...