Published On: 2 Gusht, 2017

Neymar largohet nga qendra stërvitore e Barcelonës, çka ju tha shokëve? (Foto)

Sipas mediave spanjolle, Neymar është përshëndetur me lojtarët dhe stafin e Barcelonës

Neymar i është bashkuar sot skuadrës së Barcelonës pas një turneu që ka pasur në Kinë

Por, sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, braziliani nuk ka stërvitur fare me skuadrën, përcjell Express

AS shkruan se ish ylli i Santosit është përshëndetur me lojtarët dhe stafin e Barcelonës, të cilëve u ka treguar se po transferohet në PSG. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...