Published On: 16 Korrik, 2017

Neymar harron Brunan, flirton me Demi Lovaton (Foto/Video)

  • Neymar ka harruar Bruna Marquezine, ai ka nisur të flirtojë me këngëtaren, Demi Lovato.

Neymar dhe Bruna Marquezine  i dhanë fund lidhjes së tyre gjatë verës, por braziliani duket se tashmë ka vendosur se cilën femër të bëjë për vete dhe ta ketë një ditë në krah. Bëhet fjalë për këngëtaren, Demi Lovato.

Braziliani ka publikuar edhe një video në rrjetet sociale ku ka shkruar: “Demi, më pëlqen kënga e re”. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...