Published On: 15 Shkurt, 2016

Neymar flet për penalltinë e shekullit

  • Sulmuesi brazilian Neymar ka folur rreth penalltisë së famshme që u konkretizua në gol nga dyshja Messi-Suarez.

Braziliani ka deklaruar se atë penallti kishte për ta ekzekutuar ai vetë pasi e kishin provuar në stërvitje.

Por ish-anëtarit të Santosit nuk i mbetet hatri që Suarez shënoi golin pasi ishte më afër.

“Këtë penallti ne e kemi praktikuar në stërvitje. Do të duhej ta bëja unë, por Suarez ishte më afër dhe shënoi. Nuk është e rëndësishme, e rëndësishme ishte që u shënuar goli”.

“Ne jemi shumë të lidhur mes vete dhe bujar. Pavarësisht se kush bënë gola, rëndësi ka që Barcelona të fitojë. Miqësia jonë është shumë e rëndësishme”, deklaroi Neymar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...