Published On: 28 Janar, 2016

Neymar e dëshiron Guardiolën për trajner

  • Ylli i Barcelonës, Neymar, ka deklaruar se do të dëshironte të luante nën urdhrat e Pep Guardiolas.

Trajneri i Bayernit ka njoftuar se do të kalojë në Premier Ligë pas përfundimit të sezonit, me Manchester Cityn që është favorite për shërbimet e tij.

Tani Neymar ka pranuar se një ditë do të donte të punonte me ish-trajnerin e Barcelonës.

“Është një trajner me të cilin do të doja të punoja: Guardiola më pëlqen shumë dhe do të doja të punoja me të”, ka thënë Neymar për “RedBull”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...