Published On: 1 Gusht, 2017

Neymar befason të gjithë me foton e publikuar në Snapchat (Foto)

  • Neymar ka përfunduar vizitën në Kinë, dhe tani ndodhet në Dubai

Sulmuesi brazilian, Neymar është njeriu më i përfolur ditëve të fundit në botën e futbollit. Ai pritet që të bëjë sensacion duke u transferuar nga Barcelona në PSG për 222 milionë euro.

Braziliani, pas turneut në Amerikë, kishte udhëtuar drejtë Kinës për të marrë pjesë në disa angazhime që ka pasur me sponsorët.

Por, tani Neymar gjendet në Dubai. Këtë e ka zbuluar nëpërmjet një fotoje të publikuar në Snapchat, shkruan Express.

Nuk dihet nëse Neymar ka bërë vetëm një ndalesë gjatë udhëtimit nga kina, apo ka shkuar për tu relaksuar në Dubai. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...