Published On: 26 Maj, 2016

Nexhmedin Spahiu: Kadri Veseli do ta çoj vendin në zgjedhje të parakohshme!

Analisti politik, Nexhmedin Spahiu thekson se është kryetari i PDK-së, Kadri Veseli është ai i cili do ta çoj vendin në zgjedhje të parakohshme.
“Po shihet që Kadri Veseli po don ta çoj vendin në zgjedhje të reja. PDK është në pozicion të mirë dhe natyrisht që do të fitoj sërish”, tha ai në emisionin “Target” në RTK, raporton Gazeta Blic.
Sipas tij, LDK-së në këto momente është në një pozicion shumë të keq që të shkoj në zgjedhje të reja. /Gazeta Blic

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...