Published On: 10 Gusht, 2017

Neveri dhe frikë! Ja si transportohet mishi në spitalin e Tiranës (Foto)

  • Një qytetar nga Tirana ka arritur të kapë në kamera një moment mjaft skandaloz.

Ai shprehet se ky është një nga mjetet që furnizon Qendrën Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza” me mish.

Sikur të mos mjaftonin papastërtitë dhe mungesa e shërbimit në atë spital, tashmë të sëmurët e shkretë duhet të ushqehen edhe me mish të transportuar në kushte skandaloze.

Siç e shikoni në foto, mjeti transportues nuk është frigorifer dhe nuk ka kushtet minimale të transportit të mishit. Urojmë të mos i gjejë gjë këta të sëmurë./JOQ

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...