Published On: 18 Shkurt, 2016

Nesër protestojnë podujevasit kundër zgjedhjes së Thaçit President

Lëvizja Vetëvendosje, NISMA për Kosovën dhe AAK në Podujevë, kanë paralajmëruar se nesër do të protestojnë para Kuvendit të Kosovës kundër zgjedhjes së Hashim Thaçit për President.

Protesta do të fillojë në ora 10:00, pikërisht në kohën kur do fillon të mbahet seanca parlamentare, njofton Klan Kosova.

Nisja nga Podujeva do të bëhet nesër në ora 09:00 nga Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në këtë qytet.
hvvv

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...