Published On: 16 Qershor, 2017

Nesër gjysma e Prishtinës pa ujë!

Nesër shumë lokacione në komunën e Prishtinës do të mbeten pa ujë, kjo si pasojë e disa punimeve teknike në rrugën “Rexhep Mala”.

Nesër pa ujë do të mbetet gati gjysma e Prishtinës nga ora 04 e mëngjesit deri në orën 19.00 për shkaka të punimeve në vendosjen e tubacionit F-450 milimetra. Ditët në vazhdim dhe gjatë muajve të verës pritët një furnizim normal me ujë pa reduktime./21Media

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...