Published On: 9 Shkurt, 2016

Nëse po thirreni në Ibrahim Rugovën, mos e shkelni atë! JO THAÇI PRESIDENT

 

 

Mensur Kralani

 

Ju disa individ të kryesisë së LDK-së në qendër, nuk mund ta doni Kosovën ma shumë se i madhi Ibrahim Rugova.

Kur Kosova kishte nevojë mese shumti për unitet politik, Rugova ishte aty, bile pati ba koalicion gjithëpërfshirës ku PDK-së i pati dhënë postin e kryeministrit!  Por, Presidenti Rugova edhe pse i dha postin e kryeministrit PDK-së, ai po ashtu pati vendos vet se kush duhet me qenë kandidati për atë post, e ai ishte Bajram Rexhepi, i cili më herët ishte edhe pjesë e LDK-së! Pra, Bajram Rexhepi u ba kryeministër e kurrsesi jo Hashim Thaçi, sepse Presidenti Ibrahim Rugova kurrë se ka dashtë këtë njeri dashakeqës i Kosovës dhe popullit të saj.

E ju nëse po thirreni në Ibrahim Rugovën, mos e shkelni atë.

JO HASHIM THAÇI PRESIDENT ME VOTA TË LDK-SË!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...