Published On: 6 Tetor, 2016

Nëse kjo ndodh sot, ndeshja ndërpritet menjëherë!

Nëse shiu vazhdon  të bjerë sikurse një muaj më parë kur luanin Shqipëria dhe Maqedonia, ndeshja Kosovë-Kroaci ka mundësi të ndërpritet, krejt kjo sepse fusha e stadiumit “Loro Borici” nuk është në gjendje perfekte.

Ndeshje në mes të Shqipërisë dhe Maqedonisë ishte nderprerë si pasojë e reshjeve të mëdha të shiut në ndeshjen që Shqipëria e kishte fituar 2-1 pas që kishte vazhduar të nesërmen pjesën e mbetur të takimit.

Po ashtu edhe sot në qytetin e Shkodrës është duke rënë shi, por sipas meteorologeve nga Shqipëria sot shiu nuk pritet të jetë aq i rrembeshëm si një muaj më parë./Gazetablic.com
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...