Published On: 22 Shkurt, 2016

Nëse dikush del kundër Amerikës indirekt e lyp Rusinë!

xhevat
Xhevat Rexhaj

VV ja, dhe OJQ-ët apo thithëset e parave të majme me shumë enigma, ishin gjithnjë kundër ambasadoreve të Amerikës.

  1. Me 2007 këta VV e OJQ dolën kundër ambasadores Tina Kajdanov duke e etiketuar e fyer, ngase ajo ishte kundër demonstratave të VV-së ku mbeten të vrarë dy protestues dhe shkatërrime të shumta!
  1. VV-ja dhe kullotësit e fondeve si shoqëri civile dilën dhe e shanin e fyenin ambasadorin Chriss Dell se po përkrah autostradën, e aso kohe shef i 80 milionë të vjedhura ishte Fatmir Limaj, të cilin sot VV-ja e shoqnija (cullake) civile janë me të.
  2. Sa ishte ambasador Zonja Jacobson ndodhi edhe sulmi ndaj saj, duke e shtyrë dhe lëndue, duke e fye e etiketue…
  3. Tash ju kanë vërsul ambasadorit më të dashtun për shqiptaret z. Dellaëie, dhe kanë shkuer deri aty VV-ja me shoqëri cullake e kullotëse e mashtruese, sa kanë hapur edhe peticion kundër tij.

E pra tash lexues të dashtun analizojeni vet se çka dreqi asht duke ndodhur me këtë VV-ja e shoqëri hajna që thirren sikur civilna zashtita… pse këto sharje ndaj çliruesit të Kosovës Amerikës??? po ua la juve ta jepni përgjigjet….

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...