Published On: 30 Maj, 2016

Nëna padit këngëtaren e njohur shqiptare: Më dhunon

Më datë 6 qershor këngëtarja e njohur shqiptare Eda Zari duhet të paraqitet në Gjykatën e Tiranës pasi mamaja e saj e ka paditur për dhunë dhe ka kërkuar nga gjykata që të lëshojë urdhër mbrojtjeje.

Nëna e këngëtare, Zh. Zari, në padinë e saj më 10 maj thotë se më 29 prill është dhunuar nga vajza, e cila jeton jashtë vendit.

Seanca e parë gjyqësore është mbajtur më 19 maj, por është shtyrë për në qershor pasi policia nuk ka mundur të njoftojë këngëtaren për këtë padi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...