Published On: 12 Qershor, 2016

Nëna lan foshnjën 9 muajshe me pompë. Ja pasoja shokuese!

Një foshnje 9 muajshe ka rrezikuar jetën për shkak të një incidenti si pasojë e neglizhencës së të ëmës.

Vogëlushi është djegur në 30% të trupit, pasi e ëma u përpoq ta freskonte atë në pishinë, duke e larë me pompë. Por nëna mesa duket kishte harruar një detaj shumë të rëndësishëm. Faktin që pompa e ujit ndodhej në diell dhe që uji mund të ishte i nxehtë.

 Pa e menduar këtë, ajo i ka hedhur ujin e përvëluar djalit. “E dëgjova të qajë”, është shprehur e ëma e Nicholas Woodger duke shtuar se mendoi për një moment se ishte një trill i fëmijës.

“Nuk e mendova për asnjë moment se ai ishte djegur”, ka thënë ajo, shkruan The Sun. Policia e ka pranuar ngjarjen si një incident, duke paralajmëruar nënën e fëmijës që të tregojë kujdes në raste të tjera, pasi mund edhe të arrestohet./SYRI.net/

13435768_10206293178197471_1552396145_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...